אודות

"פקפוק" ו"פוליטון" הם עיתונים אינטרנטיים שמופקים ונכתבים בהתנדבות ע"י סטודנטים לסוציולוגיה-אנתרופולוגיה ולמדע המדינה באוניברסיטה העברית בירושלים. העיתונים מופעלים ע"י צוותי עריכה וכתיבה קבועים, אך הגישה לפרסום בהם, כמו גם בגיליון זה, פתוחה בפני סטודנטים ומרצים המעוניינים לכתוב.

גיליון הבחירות המיוחד הוא שיתוף פעולה ראשון בין שני המגזינים. הבחירות הקרבות היוו הזדמנות לשיח אינטרדיסציפלינארי משותף, הן מנקודת המבט של מדע המדינה, והן מהכיוון הסוציולוגי והאנתרופולוגי.

לאחר פגישה בין העורכות והעורכים של שני העיתונים הופץ קול קורא בשתי המחלקות. כל הכותבים והכותבים לגליון זה  עשו זאת בהתנדבות, מתוך הבנת חשיבותה של נקודת המבט המדעית על הבחירות, שהן אירוע מרכזי ורב-משמעות מבחינה פוליטית וחברתית.

לטובת פרוייקט הבחירות המשותף נרתמה גם עורכת הלשון של "פקפוק", טליה חסון, אשר ערכה (בהתנדבות) את כלל הכתבות בגיליון, ועל כך אנו מבקשים להודות לה.

אנו מבקשים להודות גם לפרופ' דוד לוי-פאור מהמחלקה למדע המדינה על עידודו לשיתוף הפעולה, ולדיקנית הפקולטה למדעי החברה, פרופ' ורד ויניצקי-סרוסי, מהמחלקה לסוציולוגיה ואנתרופולוגיה, על תמיכתה בפרוייקט.

העבודה על גיליון הבחירות המיוחד והמשותף היוותה חוויה לימודית כשלעצמה. שתי המערכות זכו ללמוד על עצמן, זו על זו ועל המרחב האקדמי והחברתי בו אנו פועלים. אנו שואפים לשיתופי פעולה דומים גם בהזדמנויות נוספות בעתיד.

  

מודעות פרסומת

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s